KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7278615
nr 727 8615
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), "Vadstället", Signerad, motivets mått: 19, 5x14
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:58:59
3.100 kr
3.000 kr
4.000 kr
4.600 kr
4.500 kr
4.700 kr
4.800 kr
5.100 kr
5.200 kr
5.600 kr
5.500 kr
5.800 kr
6.000 kr
6.000 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn